У США розпочинаються клінічні випробування вакцини проти коронавірусу

Просмотры: 669

Перший учасник клінічних випробувань вакцини для захисту від коронавірусу отримає експериментальну дозу 16 березня, в понеділок.

Випробування проводитимуться на 45 молодих, здорових волонтерах у дослідницькому інституті в Сіетлі Kaiser Permanente Washington Health Research Institute з різними дозами вакцини, розробленої Національними інститутами охорони здоров’я США (NIH) та компанією Moderna Inc.

Джерела в галузі охорони здоров’я зазначають, що на повноцінне впровадження потенційної вакцини буде потрібно від 12 до 18 місяців.

“Вірогідність зараження учасників експерименту виключена, оскільки зразки не містять вірусу. Завдання випробування – переконатися, що вакцини не мають серйозних побічних ефектів, після чого можна буде розпочати більш широке випробування”, – зазначає джерело агентства.

Крім того, компанія Inovio Pharmaceuticals спробує почати випробування своєї вакцини наступного місяця за участю кількох десятків добровольців в Університеті Пенсильванії та випробувальному центрі в Канзас-Сіті, штат Міссурі.

На цей момент кількість випадків зараження коронавірусом у США наблизилася до 3,5 тисячі, 65 людей загинули.

censor.net.uaДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *