Правовий захист лікаря

ЗАПИТАТИ

ВСІ ЗАПИТАННЯ

Так склалося, що у лікаря більше обов’язків, ніж прав. Він винен всім: «самостійній» державі, корумпованому керівництву, дратівливому пацієнтові, дружині (чоловікові) та дітям. Не дай Боже йому завинити ще й поліції, суду або виконавчій службі!

Всі (іноді й самі лікарі) вже забули, що захист прав лікаря в правовій державі не менш важливий, ніж захист прав пацієнта. Іноді (наприклад, у сучасній Україні) навіть важливіший. Особливо це помітно в часи медичних реформ, впровадження страхової медицини і активної міграції лікарів у приватну практику.

У колонці “Правовий захист лікаря” ми відповімо на найбільш болючі та актуальні запитання лікарів у юридичній сфері. Зберемо і систематизуємо їх у зручну та зрозумілу працівникам охорони здоров’я форму.


На запитання відповідають:

Сторожук Юрій

Практикуючий юрист і правозахисник. В юрисдикції з 2003 року (судова практика, робота з правоохоронними та дозвільними органами, юридичний консалтинг і супровід бізнесу, консультування). Автор понад 20 публікацій в ЗМІ та у виданнях з медичного та фармацевтичного права, доповідач численних конференцій. Популяризує та розвиває правову культуру серед працівників закладів охорони здоров’я.

Ледяев Сергій

Спеціалізація: цивільне, трудове, адміністративне та медичне право, право інтелектуальної власності, медіа право.
Більше 10 років успішної практики.
Напрямки: захист прав споживачів, майнових, трудових прав та інтересів клієнтів, оформлення будь-яких видів договорів (контрактів), супровід операцій з нерухомістю, участь в переговорах і оформленні угод, аналіз дозвільної документації, легалізація прав інтелектуальної власності, консультування.


ЗАПИТАТИ

ВСІ ЗАПИТАННЯ