Торгівля препаратами через Інтернет?


Вопрос:
Скажіть будь ласка, чи на даний час дозволяється торгівля фарм препаратами через мережу інтернет? У зв’язку з призупиненням наказу МОЗ.

Ответ:
Згідно чинної редакції Ліцензійних умов (оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами), затверджених Постановою КМУ № 929 від 30.11.2016р., а саме п. 27 Ліцензійних умов – торгівля лікарськими засобами здійснюється виключно через аптечні заклади і не може здійснюватися дистанційно та шляхом електронної торгівлі. Відтак, на даний час торгівля лікарськими засобами через мережу інтернет заборонена!


На вопрос ответил:

Сергей ЛЕДЯЕВ,
специалист в области права.
О юристе


ЗАДАТЬ ВОПРОС

  ВСЕ ВОПРОСЫ