Чи можу я розірвати трудовий договір після проходження інтернатури?


Вопрос:
Після проходження інтернатури, повинен відпрацювати 3 роки, так як навчався за бюджетні кошти. Чи можу я розірвати трудовий договір, посилаючись на п.9 постанови КМУ №992, якщо на даний момент я вже відпрацював 1.5 роки.

Ответ:
Серед підстав для дострокового розірвання угоди на відпрацювання з ініціативи випускника, відповідно до п. 9 Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.1996 року № 992, відсутня така як відпрацювання випускником 1,5 року, а відтак, у Вас немає підстав для розірвання відповідного трудового договору.


На вопрос ответил:

Сергей ЛЕДЯЕВ,
специалист в области права.
О юристе


ЗАДАТЬ ВОПРОС

  ВСЕ ВОПРОСЫ