Робота приватним лікарем в декретній відпустці


Вопрос:
Я за спеціальністю лікар педіатр,зараз знаходжусь в декретній відпустці ,основне місце роботи -державна лікарня. Зараз є вільний час і велике бажання працювати,так як 2.3 роки дитиі! Щоб не втратити навички,хочу працювати на неповну зайнятість,але по основному місці роботи немає такої можливості,тому захотіла в приватному секторі . Питання до Вас,як можна оформовитись і взагалі можливо,щоб не розривати трудовий договір з державною структурою. І по якому трудовому договору ,щоб було зручно обом сторонам!

Ответ:
Питання працевлаштування у період відпустки по догляду за дитиною врегульовано положеннями ст. 179 Кодексу Законів про працю України (КЗпП України), ч. 8 якої передбачено, що за бажанням жінки, у період перебування у відпустці по догляду за дитиною вона може працювати на умовах неповного робочого часу або вдома.
Отже, Ви можете оформитись до іншого роботодавця за сумісництвом на умовах неповного робочого часу, в такому випадку залишаючись у декретній відпустці за основним місцем роботи.
Запис у трудову книжку про роботу за сумісництвом вноситься за бажанням працівника, а трудова книжка зберігається за основним місцем роботи.


На вопрос ответил:

Сергей ЛЕДЯЕВ,
специалист в области права.
О юристе


ЗАДАТЬ ВОПРОС

  ВСЕ ВОПРОСЫ