Чи має право фельдшер (ФОП), виписувати рецепти за урядовою програмою “Доступні ліки”?


Вопрос:
Чи має право фельдшер (фізична особа-підприємець), що займається приватною практикою, виписувати рецепти хворим за урядовою програмою “Доступні ліки”?

Ответ:
Згідно п. 1 Правил виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення, затверджених Наказом МОЗ Украї­ни “Про затвердження Правил виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків” від 19.07.2005 р. № 360, рецепти за програмою “Доступні ліки” дозволяється виписувати медичним працівникам суб’єктів господарювання, які провадять медичну практику, але – за узгодженням зі структурними підрозділами охорони здоров’я місцевих державних адміністрацій.


На вопрос ответил:

Сторожук Юрий,
Практикующий юрист и правозащитик.
О юристе


ЗАДАТЬ ВОПРОС

  ВСЕ ВОПРОСЫ