Чи зобов’язана лікар чергувати в бригаді екстреної медичної допомоги?


Вопрос:
Чи зобов’язана лікар кардіолог (2 категорії) амбулаторно-поліклічного відділення кардіодиспансера, маючи 6-річну дитину, чергувати в бригаді екстреної медичної допомоги (медицини катастроф), без добровільної згоди?

Ответ:
Обмеження залучення жінок, що мають дітей віком від трьох до чотирнадцяти років, до надурочних робіт і направлення їх у відрядження, передбачено ст. 177 Кодексу Законів про працю України (КЗпП України) і передбачає обов’язковість надання згоди.
Проте, для необхідності надання Вашої згоди на чергування, виходячи з положень вказаної статті КЗпП України, необхідною умовою є те, що таке чергування має бути або надурочною роботою, або передбачати відрядження.


На вопрос ответил:

Сергей ЛЕДЯЕВ,
специалист в области права.
О юристе


ЗАДАТЬ ВОПРОС

  ВСЕ ВОПРОСЫ